לצערנו הרב, סכסוכים משפחתיים הם חלק מחיינו. לפעמים אלו אף יכולים להיות הסכסוכים הגרועים ביותר שנחווה. הסכסוכים הללו יכולים להיות עם השלכות אישיות לגמרי. למשל – סכסוך בין בני זוג בתהליכי פרידה, שמוביל לכך שבן זוג אחד מונע מהשני לראות את הילדים, או שהוא משתלט על הרכוש המשותף לשעבר. לעתים יש לכך השלכות כלכליות של ממש. למשל – קרובי משפחה שהיה להם עסק משותף, אך בשל סכסוך משפחתי הם גם רבים כעת על גורלו של העסק. אלו כמובן מקרים שתמיד מחייבים פניה לעורך דין שיעזור לכם, אך כל עורך דין מקצועי ימליץ לכם במקביל ליצור קשר עם חוקר פרטי שיסייע לכם. מהו בעצם התפקיד של החוקר הפרטי בכל מה שנוגע לסכסוכים משפחתיים?

כל הדברים שהחוקר יוכל לגלות

  • בגידות במשפחה – אם מדובר על פרידה מבני הזוג, הרי שבעזרת חוקר פרטי תוכלו גם לגלות האם בן הזוג שלכם בוגד בכם והאם הוא ניהל רומן בעת שהייתם נשואים. יש להבין שבמצב כזה, כל האשמה בפרידה תוטל מבחינה משפטית על בן הזוג – והוא יהיה מחויב לעתים אף בתשלום פיצויים, וגם בכל מה שנוגע למשמורת על הילדים – בבית המשפט יטה יותר לטובתכם. כמובן שכדי להבין האם בני הזוג שלכם בגדו או בוגדים בכם, כדאי לפנות לחוקר פרטי. החוקר הפרטי יבצע מעקבים אחרי בני הזוג הסוררים, יתעד את מה שהם עושים בחוצות וגם יתעד כמובן את האנשים השונים שאיתם הם נפגשים – ויספק לכם הוכחות מצולמות ומתועדות היטב.
  • תיעוד נכסים כלכליים – יש מקרים שבהם עקב סכסוך משפחתי, העסק המשפחתי כולו התפרק. אתם פונים לבני המשפחה אך אלו מסרבים לפצות אתכם בטענה שהם פושטי רגל. האמנם זה המצב? עורך הדין כמובן ינסה לעזור לכם בכך מול בית המשפט, אך חוקר פרטי הוא זה שממש יוכל לספק את ההוכחות. החוקר הפרטי יכול לבצע בדיקת איתור נכסים על בן המשפחה הסורר – כולל בדיקה של כמות חשבונות בנק, מספר חסכונות ופיקדונות, בדיקה של נכסים שיש לו מעבר לים, וכיו"ב. תתפלאו לגלות כמה מידע מסתירים קרובי המשפחה שלכם, ולעתים מתברר שיש להם נכסים רבים שהסתירו!
  • איתור קרובים שנעלמו – לעתים בחלק מהסכסוכים המשפחתיים, הקרובים הבעייתיים מנתקים אתכם לחלוטין קשר – הם פשוט לא מדברים אתכם ונעלמים לגמרי – ואף מסרבים להצטרף לדיון משפטי (במיוחד כשזה מגיע לאנשים בתהליכי גירושין). חוקר פרטי יוכל לאתר את האנשים הללו עבורכם, ולדאוג שאתם גם תוכלו לפנות אליהם.

החוקר הפרטי מסייע במקרים רבים ומגוונים!

אם כן, גם במקרים הקשים ביותר של הסכסוכים המשפחתיים, החוקר הפרטי הוא אדם שיכול לסייע לכם היטב. כמובן שהפניה אליו צריכה להיות במקביל לפניה לעורכי דין, וכך אתם תוכלו לקבל את השירות המלא והמקיף ביותר.